Nugaros laikysenos korektoriaus nauda

Nugaros korektorius -

Nugaros laikysenos korektoriaus nauda

 

  • Šiuolaikinėje visuomenėje daugelis žmonių ir net vaikai praleidžia daug laiko sėdint. Tai neigiamai veikia stuburo sveikatą. Nugaros raumenų susilpnėjimas sukelia pozos iškraipymą ir skoliozės, kyphosis arba lordozės vystymąsi. Dėl šios priežasties sunkesnės patologijos progresuoja laikui bėgant: atsiranda osteochondrozė, disko herniacija ir radikulitas. Gerklės ir raumenys kenčia, slanksteliai deformuojami ir išstumiami.
  • Tokios ligos ne tik mažina paciento gyvenimo kokybę, bet ir neleidžia jam normaliai judėti, pablogina išvaizdą. Patologiniai procesai skirtingose ​​stuburo struktūrose lemia sutrikusią kraujotaką ir nervų impulsų judėjimą į smegenis. Tai trukdo daugelio žmogaus organų ir sistemų darbui. Pozicijos pažeidimas pirmiausia atsispindi virškinimo sistemos, plaučių ir širdies darbe. Asmuo turi nuolatinį galvos skausmą ir nugaros skausmą, kvėpavimo sunkumą, lėtinį nuovargį, žarnyno sutrikimą.
  • Būtent mūsų nugaros korektorius padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną. Neleidžia stuburui kreiptis netinkama linkme.
  • Laikysenos korektorius skirtas sumažinti nugaros nuovargį bei taiso laikyseną, pagamintas iš kokybiškų medžiagų, todėl neprakaituoja ir yra labai patogus, puikiai tinkantis žmonėms dirbantiems sėdimą darbą arba dirbantiems iš namų.
  • Labai svarbu rūpintis savo sveikata jau iš anksto!